Soutěž zedníků - Vysoké Mýto 2020

Úvod / Novinky / Soutěž zedníků - Vysoké Mýto 2020
Soutěž zedníků - Vysoké Mýto 2020

Ve Vysokém Mýtě již podeváté probíhala Mezinárodní soutěž Řemeslo/Skill 2020.

Akce se konala 15. a 16. září 2020 na náměstí Přemysla Otakara II. Svou zručnost předvedli žáci z České republiky, Slovenska a Maďarska v soutěžních oborech zedník, obkladač, montér suchých staveb, instalatér a truhlář.
Soutěžním úkolem zedníků bylo vyzdít zeď dle nákresu v určeném časovém limitu z výrobku firmy Ytong a Heluz. Na zdi nadále pracovali obkladači a instalatéři; po ukončení těchto prací se prováděla omítka z Baumitu a zateplení z Isoveru.
Soutěžilo mimo jiných družstev dvanáct zednických družstev. Naši školu na soutěži zastupovali žáci II. ročníku oboru zednické práce Denis Koval a Aleš Pekárek, kteří svou práci zvládli skvěle a umístili se na krásném I. místě ve své kategorii. Žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a taktéž UOV panu Mrovcovi, který žáky na soutěž připravoval a doprovázel.

Viz. fotogalerie


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Jako speciální škola poskytujeme pomocí přiměřených výchovných a vyučovacích metod, prostředků a forem výchovu a vzdělávání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami a s tělesným postižením pro jejich plnohodnotné začlenění do pracovního procesu a života ve společnosti.

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz