Mezinárodní soutěž učňů v řemeslných dovednostech ŘEMESLO / SKILL 2022

Úvod / Novinky / Mezinárodní soutěž učňů v řemeslných dovednostech ŘEMESLO / SKILL 2022
Mezinárodní soutěž učňů v řemeslných dovednostech ŘEMESLO / SKILL 2022

Ve dnech 20. – 22. září 2022 se již pojedenácté sešli na náměstí ve Vysokém Mýtě učni stavebních oborů, aby si vyzkoušeli, co se již naučili ve svých domovských školách.

V důsledku covidu byla během dvou uplynulých let zrušena spousta tradičních přehlídek a soutěží. V současnosti je Řemeslo/Skill největší soutěžní přehlídkou v České republice pro budoucí mistry zedníky, obkladače, montéry suchých staveb, instalatéry a truhláře. O účast v soutěži byl letos mimořádný zájem, a proto se zde představilo 74 soutěžících z českých a slovenských škol, kteří se snažili co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly.
Nejprve zedníci postavili v úterý 20. září soutěžní stavby z materiálu Heluz a Ytong a v nich postupně realizovali svá soutěžní zadání instalatéři, montéři suchých staveb a obkladači. Naši školu reprezentovali žáci třetího ročníku oboru zednické práce Daniel Pašek a Jakub Křesťan, kteří obsadili krásné druhé místo. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Viz. Fotogalerie
Mgr. Karel Balarin


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz