Exkurze v Domě sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Úvod / Novinky / Exkurze v Domě sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích
Exkurze v Domě sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Dne 22.3.2023 jsme s vybranými žáky oboru Pečovatelské služby navštívili nově otevřený Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

V tomto zařízení jsou poskytovány tři druhy služeb. A to domov pro seniory, domov se zvláštním režimem a denní stacionář. Vzhledem k tomu, že všichni klienti do svého nového domova nastoupí až koncem měsíce, měli jsme jedinečnou možnost, podívat se do všech připravených pokojů, společenských prostor, ale třeba také do suterénu, kde jsou převážně technické místnosti, bez nichž by žádné zařízení nemohlo fungovat. Žáci si tak mohli detailně prohlédnout všechny prostory a zároveň se seznámit s chodem zařízení tohoto typu. Celou dobu se nám nadstandartně věnovala a domovem provázela p. ředitelka Ing. Kateřina Michalíková. Rovněž nám předvedla nové technologie v péči o klienta. Pro úplnou představu žáků, jak plná péče o klienta vlastně probíhá, jsme si s vedením zařízení domluvili i další návštěvu Domu soc. služeb, a to v době, kdy už bude dům plně obsazen.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz