Účast na Olympiádě handicapovaných sportovců

Úvod / Novinky / Účast na Olympiádě handicapovaných sportovců
Účast na Olympiádě handicapovaných sportovců

Dne 7. 6. 2023 jsme se se žáky Praktické školy zúčastnili 15. ročníku Olympiády handicapovaných sportovců ve sportovní hale Mařádkova v Opavě.

Zúčastnil se sedmičlenný tým a jeden náhradník. Soutěžilo se ve třech disciplínách: skok z místa do dálky, hod do dálky s kuželkou, sprint. Byli jsme nejsilnější ve skoku do dálky z místa, díky našemu Honzovi Balnarovi, který svůj volný čas tráví parkourovým sportem. Získali jsme zde zlatou, stříbrnou i bronzovou medaili. Celá olympiáda se nám moc líbila a mohli jsme uplatnit všechny dovednosti, které trénujeme v tělocviku. Celou olympiádu nás provázel tým Jednotky AČR: 53. pluk průzkumu a elektronického odboje Opava. Děkujeme organizátorům Slezského odboje, kteří se o nás starali. Připravili perfektní sportovní dopoledne a také nás potěšili sladkou odměnou – koblihou a nanukem. Každý sportovec dostal hezké drobné dárky.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz