Exkurze ve firmě Stoklasa ve Fórum Nová Karolína Ostrava

Úvod / Novinky / Exkurze ve firmě Stoklasa ve Fórum Nová Karolína Ostrava
Exkurze ve firmě Stoklasa ve Fórum Nová Karolína Ostrava

Dne 12. 9. 2023 jsme vyjeli do Ostravy, směr Nová Karolína. Po vysutém mostu jsme došli do obchodu Stoklasa, kde nás paní vedoucí prodejny Renáta Kočí mile přivítala a představila nám pestrou škálu produktů, přehledně uložených a krásně naaranžovaných.

Sortiment zahrnuje přes 50 000 produktů. Nabízejí hotové výrobky a látky, vlny, bavlnky v barevných škálách podle ročního období. Žáci si vyzkoušeli stříhání látky různými typy nůžek, seznámili se s velkým množstvím látek různých materiálů a barev, ukázala nám rozdíly mezi jednotlivými látkami. Poté si každý z žáků prohlédl jednotlivé produkty, které ho nejvíce zaujaly. Do ručních prací jsme vybrali ruční pletací stroje, které nám budou sloužit mnoho let. Paní vedoucí obdarovala každého žáka drobným dárkem, který mu udělal velkou radost. Exkurze byla pro žáky velkým přínosem a umožnila získat přehled o vybraných produktech, které využijí v životě i ručních pracích. Děkujeme paní Renátě Kočí a třídní učitelce Šárce Medvecové za realizaci krásného dopoledne s výukovou exkurzí.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz