Mikulášské posezení v restauraci Osaka

Úvod / Novinky / Mikulášské posezení v restauraci Osaka
Mikulášské posezení v restauraci Osaka

Dne 6. prosince 2023 jeli žáci Praktické školy se svými vyučujícími do restaurace Osaka, která se nachází v Ostravě-Vítkovicích.

Jakmile se žáci usadili, jejich oči se rozzářily překvapením, když do restaurace vešel Mikuláš v jeho tradičním červeném oblečení, s bílou bradkou a velkým košem plným balíčků. Jeho příchod vyvolal vlnu nadšení a vzrušeného šepotu. Mikuláš se usmíval a vesele pozdravil každého, také si s každým popovídal o jejich zážitcích v životě, co mají rádi a neradi, na co se těší a jaké mají touhy. Poté každého obdaroval balíčkem s překvapením a na oplátku někteří žáci zazpívali vánoční písně. Pak přišla na řadu hlavní atrakce – asijský pokrm. Na stůl byly přineseny velké talíře plné voňavých asijských nudlí s kuřecím masem a zeleninou. Vůně byla lákavá a všichni se s chutí pustili do jídla. Nudle byly dokonale ochucené, kuřecí maso bylo šťavnaté a zelenina čerstvá a křupavá. Jedli rychle, protože jídlo bylo neodolatelně dobré.
K tomuto nezapomenutelnému zážitku došlo díky neuvěřitelné štědrosti a podpoře maminek našich některých žáků. Vaše píle, laskavost a velkorysost nejen, že přinesly radost našim žákům, ale také ukázaly, jak moc záleží na společenství a vzájemné podpoře. Děkujeme vám!
Šárka Medvecová


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz