Návštěva Slezského divadla s představením

Úvod / Novinky / Návštěva Slezského divadla s představením
Návštěva Slezského divadla s představením

Dne 21.12.2023 žáci Praktické školy navštívili Slezské divadlo v Opavě, kde jsme shlédli zábavné představení „Babička drsňačka“. Je to veselý příběh o jedenáctiletém Benovi a jeho babičce, jež není vůbec tak nudná stařena, jak si Ben myslí. Podle něj babička zapáchá kapustou, protože miluje jídla z kapusty a hraje scrabble – nic víc. Všechno se ale změní, když náhodou v plechovce od sušenek objeví babiččino skrývané tajemství. A dobrodružství může začít.

Ale……co nestalo, v druhé polovině představení asi 20 minut před skončením celého příběhu, byl spuštěn poplachový alarm a všichni diváci museli opustit divadelní prostory a vyjít ven z divadla. Přijely 3 hasičské vozy a my čekali, co se bude dít, zda nás ještě pustí do divadla či ne. Z důvodu, že nám jel plánovaný vlak na Hlučín, již jsme dále nečekali a šli na nádraží.
Představení se nám velmi líbilo, vánočně vyzdobená náměstí Opavy byla okouzlující a ten samotný závěr v divadle, byl pro nás všechny poprvé praktickou životní zkouškou.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz