Setkání a koledování u vánočního stromečku v ZŠ Gen. Svobody v Hlučíně

Úvod / Novinky / Setkání a koledování u vánočního stromečku v ZŠ Gen. Svobody v Hlučíně
Setkání a koledování u vánočního stromečku v ZŠ Gen. Svobody v Hlučíně

Dne 20. prosince 2023 byli žáci praktických tříd s ředitelem Mgr. Jindřichem Honzíkem a a kolektivem vyučujících v Praktické škole pozváni na tradiční zpívání u vánočního stromečku do ZŠ Gen. Svobody v Hlučíně.

Při příchodu nás srdečně uvítala paní ředitelka PaedDr. Zuzana Harazimová se svým kolektivem. Po přátelském posezení s výborným pohoštěním jsme zhlédli pohádkové představení žáků této školy O dvanácti měsíčkách, které se nám moc líbilo. Naši žáci program obohatili o několik písniček zazpívaných za doprovodu pana ředitele. Na závěr tohoto příjemného setkání jsme si všichni zazpívali u vánočního stromečku ve vestibulu školy vánoční koledy a písně. Děkujeme paní ředitelce za pozvání a učitelům, asistentkám a žákům za kulturní zážitek a přejeme jim prožití vánočních svátků plné radosti a pohody v kruhu nejbližších a spoustu dobré nálady, elánu a zdraví v novém roce 2024.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz