Mezinárodní florbalový turnaj v Hlučíně

Úvod / Novinky / Mezinárodní florbalový turnaj v Hlučíně
Mezinárodní florbalový turnaj v Hlučíně

V Hlučíně se ve středu 24. dubna 2024 uskutečnil mezinárodní florbalový turnaj středních škol žáků zařazených do speciálního vzdělávání, kterého se zúčastnilo sedm družstev. Turnaj byl napínavý a plný emocí, a nakonec se vítězem stalo družstvo OU Kelč, které porazilo ve finále OU Křenovice.

Třetí místo obsadilo domácí družstvo OU Hlučín, které porazilo v bitvě o bronz OU Mohelnice. Velké absolutorium za bojovnost patří Základní škole Hlučím, Gen. Svobody, které v boji i s o několik let starším soupeřům obsadila vynikající páté místo. Punc mezinárodního turnaje propůjčila účast dvou partnerských škol z polského Rybnika a slovenského Kysuckého Nového Mesta.
Všechna zúčastněná družstva předvedla výborné výkony a zaslouží si pochvalu. Skvělou atmosféru vytvořili fanoušci - žáci hlučínských škol, kteří si užili florbal a podpořili své favority. Velký dík patří městu Hlučínu a paní starostce, která převzala záštitu nad naším turnajem. Turnaj taktéž podpořil zřizovatel našeho učiliště Moravskoslezský kraj, takže si mohli všichni účastníci kromě nezapomenutelných zážitků odnést i hodnotné ceny.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz