Zážitek z hokejového utkání: Švédsko - Francie

Úvod / Novinky / Zážitek z hokejového utkání: Švédsko - Francie
Zážitek z hokejového utkání: Švédsko - Francie

Dne 20. května 2024 dostali vybraní žáci z Praktické školy jedinečnou příležitost zúčastnit se hokejového utkání mezi Švédskem a Francií v rámci mistrovství světa v ledním hokeji.

Tento zápas se konal v ostravské aréně ve Vítkovicích. V odpoledních hodinách jeli žáci s učiteli autem na zápas. Všichni se na hokej velmi těšili a cesta ubíhala v příjemné atmosféře plné očekávání. Po příjezdu navštívili fanzónu, kde viděli pódium s hokejkami, maskotem a dresy hokejistů. Tato část programu byla pro všechny velmi zajímavá a užili si ji.
Na začátku zápasu zaujaly diváky dresy švédských hokejistů, které byly ve žlutomodrých barvách. Atmosféra na stadionu byla elektrizující a všichni ji s napětím sledovali. Tým Francie byl během celého zápasu málo produktivní a podařilo se jim vstřelit pouze jeden gól. Naopak Švédové bojovali statečně a díky třem vstřeleným brankám se jim podařilo zvítězit.

Zážitek z tohoto hokejového utkání byl pro všechny zúčastněné nezapomenutelný. Atmosféra, napětí a radost z vítězství Švédů byly hlavními prvky, které si budou dlouho pamatovat. Tato návštěva mistrovství světa v ledním hokeji byla skvělou příležitostí vidět vrcholový sport na vlastní oči a stát se součástí něčeho výjimečného.

Žáci PŠ mockrát děkuji učitelům Ondrovi Šenkyříkovi a Karlovi Komárkovi, nejen za zajištění lístků, ale také za bezpečný dojezd autem.


Sdílet na sociální služby:    

  Odborné učiliště a Praktická škola

Odborné učiliště vzdělává žáky v oborech potravinářských, řemesel a služeb. Praktická škola doplňuje a rozšiřuje všeobecné vzdělání.

MSK příspěvková organizace

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín je příspěvkovou organizaci zřizovanou Moravskoslezským krajem

  Učební obory

Nabídka učebních oborů

  Rychlý kontakt
  Odborné učiliště a Praktická škola

      příspěvková organizace
      Čs. armády 336/4a
      748 01 Hlučín

  +420 595 150 011
 
  www.ouhlucin.cz